UKRAINA! 5. FESTIWAL FILMOWY

UKRAINA! 5. FESTIWAL FILMOWY

21-28 PAŹDZIERNIKA, KINO ILUZJON I ONLINE

UKRAINA! to jedyny festiwal filmów ukraińskich w Polsce. W tym roku będzie to już piąta, jubileuszowa edycja. W programie nowe filmy fabularne, dokumentalne, pełnometrażowe, krótkometrażowe i animowane, a zarazem najlepsze, nagradzane na festiwalach filmy, które powstały w Ukrainie w ciągu ostatnich lat. Oprócz tego, w programie zajęcia dla dzieci, debaty, wystawa, spotkania z ukraińskimi twórcami filmowymi oraz plebiscyt publiczności na najlepszy film festiwalu.

                        

 

          


projekcje w ramach cyklu

21.10.2020, godz 17:30
Sala Stolica
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
Mit
21.10.2020, godz 18:30
Sala Mała Czarna
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
21.10.2020, godz 20:00
Sala Stolica
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Informacje dodatkowe GALA OTWARCIA
Kronika Napisy polskie
    
21.10.2020, godz 20:30
Sala Mała Czarna
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Informacje dodatkowe GALA OTWARCIA
Kronika Napisy polskie
    
22.10.2020, godz 18:00
Sala Stolica
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
22.10.2020, godz 18:30
Sala Mała Czarna
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
22.10.2020, godz 20:00
Sala Stolica
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
22.10.2020, godz 20:15
Sala Mała Czarna
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
23.10.2020, godz 16:00
Sala Stolica
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
23.10.2020, godz 17:00
Sala Mała Czarna
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
23.10.2020, godz 17:45
Sala Stolica
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Informacje dodatkowe SPOTKANIE Z MARIANNĄ JANUSZEWICZ I SEBASTIANEM CYBULSKIM | PROWADZENIE: JAKUB MAJMUREK
Kronika Napisy polskie
    
23.10.2020, godz 18:30
Sala Mała Czarna
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
23.10.2020, godz 20:45
Sala Stolica
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Informacje dodatkowe SPOTKANIE ONLINE Z IRYNĄ TSILYK; PROWADZENIE: ARTUR ZABORSKI
Kronika Napisy polskie
    
23.10.2020, godz 20:45
Sala Mała Czarna
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
24.10.2020, godz 12:00
Sala Stolica
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
    
24.10.2020, godz 13:10
Sala Mała Czarna
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
24.10.2020, godz 14:30
Sala Stolica
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Informacje dodatkowe SPOTKANIE ONLINE Z DARIĄ ONYSZCZENKO | PROWADZENIE: ARTUR ZABORSKI
Kronika Napisy polskie
    
24.10.2020, godz 14:30
Sala Mała Czarna
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
24.10.2020, godz 16:30
Sala Mała Czarna
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
24.10.2020, godz 17:15
Sala Stolica
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Informacje dodatkowe PO SEANSIE SPOTKANIE Z REŻYSEREM TYMUREM YASZCZENKO | PROWADZENIE: JAKUB MAJMUREK
Kronika Napisy polskie
    
24.10.2020, godz 19:00
Sala Mała Czarna
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
    
24.10.2020, godz 20:30
Sala Stolica
Informacje techniczne SPRZEDAŻ BILETÓW PRZEZ PLATFORMĘ GOING | LINK W OPISIE
    
24.10.2020, godz 20:45
Sala Mała Czarna
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
25.10.2020, godz 11:00
Sala Stolica
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
25.10.2020, godz 12:45
Sala Mała Czarna
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
25.10.2020, godz 13:30
Sala Stolica
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Informacje dodatkowe GOŚCIE: OLEKSANDRA IWANIUK, ANNA KORZENIOWSKA-BIHUN, TYMUR JASZCZENKO, ZIEMOWIT SZCZEREK, WOŁODYMYR SZEJKO | PROWADZENIE: JAKUB MAJMUREK
Kronika WSTĘP WOLNY
    
25.10.2020, godz 14:20
Sala Mała Czarna
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
25.10.2020, godz 15:30
Sala Stolica
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Informacje dodatkowe SPOTKANIE ONLINE Z REŻYSEREM MAKSYMEM NAKONECZNYM | PROWADZENIE: ARTUR ZABORSKI
Kronika Napisy polskie
    
25.10.2020, godz 16:10
Sala Mała Czarna
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
II
25.10.2020, godz 17:40
Sala Stolica
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Informacje dodatkowe SPOTKANIE Z REŻYSERKĄ WŁADĄ SIENKOWĄ I DYREKTOREM FESTIWALU FILMÓW BIAŁORUSKICH BULBAMOVIE JANUSZEM GAWRYLUKIEM | PROWADZENIE: JAKUB MAJMUREK
Kronika Napisy polskie
    
25.10.2020, godz 20:00
Sala Stolica
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
25.10.2020, godz 20:00
Sala Mała Czarna
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
Mit
26.10.2020, godz 13:00
Sala Stolica
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
26.10.2020, godz 17:45
Sala Mała Czarna
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
26.10.2020, godz 18:00
Sala Stolica
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
II
26.10.2020, godz 19:15
Sala Mała Czarna
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
26.10.2020, godz 20:15
Sala Stolica
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
27.10.2020, godz 17:00
Sala Stolica
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
27.10.2020, godz 17:45
Sala Mała Czarna
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
27.10.2020, godz 19:15
Sala Mała Czarna
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
27.10.2020, godz 20:15
Sala Stolica
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
28.10.2020, godz 18:15
Sala Stolica
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
28.10.2020, godz 19:00
Sala Mała Czarna
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie
    
28.10.2020, godz 20:00
Sala Stolica
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Informacje dodatkowe SEANS ZAMKNIĘCIA
Kronika Napisy polskie
    
28.10.2020, godz 20:30
Sala Mała Czarna
Informacje techniczne Brak możliwości rezerwacji miejsc
Kronika Napisy polskie