Mały Iluzjon – Misiowe Poranki – styczeń 2018

Misiowe Poranki to niepowtarzalna okazja do ciekawego, twórczego i rodzinnego spędzenia niedzielnych przedpołudni w kinie Iluzjon. Na początek proponujemy krótki pokaz znanych i cenionych polskich bajek, takich jak „Reksio”, „Bolek i Lolek” i wiele innych. Po projekcji Misiowi Przyjaciele zapraszają do aktywnej rodzinnej zabawy z Misiem. Różnorodność zajęć i dodatkowe atrakcje pozwalają spędzić weekendowe przedpołudnia w miłej, rodzinnej atmosferze. Dodatkowo dzieci dostają na zajęciach Misiowy Paszport, w którym zbierają pieczątki, a po ich skompletowaniu odbierają nagrody z kuferka prezentów od naszych przyjaciół z firmy Granna i z Naszej Księgarni. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę o godz. 12.00 i są adresowane do dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

PROGRAM

6 I  MISIOWE PORANKI  MISIOWY KALENDARZ

3,2,1… Początek nowego roku to doskonała okazja do zabaw z cyferkami. Podczas zabawy z Misiem wyruszamy naszym niezwykłym pociągiem w kolejny rok pełen przygód i twórczej zabawy. Na początek krótki pokaz bajek po których zapraszamy do śpiewania piosenek i rodzinnych zabaw. Podczas zajęć plastycznych utrwalimy ważne daty, które połączymy wagonikami w długi pociąg, w ten sposób stworzymy nasz niepowtarzalny kalendarz na Nowy Rok.

 

13 I  MISIOWE PORANKI  PRZYGODA Z DINOZAURAMI

Misiowi Przyjaciele czy wiecie dlaczego wyginęły dinozaury? A czy wszyscy wiemy jak się nazywały? Aby się o tym przekonać zapraszamy wszystkich na prehistoryczne Misiowe Poranki. Na początku wykopaliska, później zbudujemy i uruchomimy niezwykły Wehikuł Czasu, nie zabraknie prehistorycznych przygód i ucieczki przed Tyranozaurem Rexem.

Na zakończenie podczas zajęć plastycznych każdy wykona swojego własnego dinozaura.

 

20 I  MISIOWE PORANKI  KARNAWAŁOWA POTAŃCÓWKA

Zapraszamy na kolejną rodzinną, tym razem karnawałową, Misiową Potańcówkę w klimacie ZUMBY.

Z doświadczenia wiemy, że wszystkie dzieci mają niespożyte pokłady energii i wszystkie uwielbiają tańczyć. Dla wszystkich Misiowych Przyjaciół przygotowaliśmy cykliczne taneczne zajęcia, które mogą być początkiem tanecznej pasji. Podczas zajęć doświadczona instruktorka tańca poprowadzi rodzinne zabawy w klimacie tańca ZUMBA. 

 

27 I  MISIOWE PORANKI  BOHATEROWIE POLSKIEJ ANIMACJI  Bolek i Lolek

Tym razem zabierzemy Was w podróż dookoła świata. Jak zwykle możemy liczyć na doborowe towarzystwo bajkowych postaci. Bolek i Lolek potrzebują pomocy. Misiowi Przyjaciele zgłaszają się do pomocy!


projekcje w ramach cyklu

06.01.2018, godz 12:00
Sala Stolica
    
13.01.2018, godz 12:00
Sala Stolica
    
20.01.2018, godz 12:00
Sala Stolica
    
27.01.2018, godz 12:00
Sala Stolica