Mały Iluzjon – Misiowe Poranki – luty 2018

Misiowe Poranki to niepowtarzalna okazja do ciekawego, twórczego i rodzinnego spędzenia niedzielnych przedpołudni w kinie Iluzjon. Na początek proponujemy krótki pokaz znanych i cenionych polskich bajek, takich jak „Reksio”, „Bolek i Lolek” i wiele innych. Po projekcji Misiowi Przyjaciele zapraszają do aktywnej rodzinnej zabawy z Misiem. Różnorodność zajęć i dodatkowe atrakcje pozwalają spędzić weekendowe przedpołudnia w miłej, rodzinnej atmosferze. Dodatkowo dzieci dostają na zajęciach Misiowy Paszport, w którym zbierają pieczątki, a po ich skompletowaniu odbierają nagrody z kuferka prezentów od naszych przyjaciół z firmy Granna i z Naszej Księgarni. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę o godz. 12.00 i są adresowane do dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

 

3.02 | 12:00 | AKADEMIA MAŁYCH ARTYSTÓW – MISIOWE POŚPIEWANKI

Zapraszamy na pełne znakomitej zabawy Misiowe Poranki, podczas których nie zabraknie występów na scenie przygotowanej specjalnie dla naszych najbliższych. Każdy Misiowy Przyjaciel to mały artysta. Regularnie ćwiczymy piosenki i występy na scenie. Owoce naszej pracy prezentujemy podczas wspólnych występów, po których dostajemy gromkie brawa od publiczności. Od lat wiemy, że są to najważniejsze owacje w życiu. Zapraszamy do wspólnej, rodzinnej zabawy!

10.02 | 12:00 | MAGIA KINA – POKAZ SZTUK MAGICZNYCH

„W kinie zabawa! Magii to czas! Niech czary-mary królują wśród nas!”. Na ten ekscytujący dzień zaprosiliśmy specjalnego gościa – magika Konrada, który zabierze wszystkich Misiowych Przyjaciół w świat magii i czarów. Jeżeli chcielibyście spróbować swoich sił w czarowaniu, to nadarza się ku temu idealna okazja – wielu z was będzie miało szansę pomóc iluzjoniście, nauczyć się czarów, a nawet wypowiedzieć zaklęcie! Wszystko to w przezabawnej atmosferze, kreowanej po to, by bawić się z rodzicami i najbliższymi! 


17.02 | 12:00 | BOHATEROWIE POLSKIEJ ANIMACJI: MIŚ USZATEK

Tym razem Miś zabierze Was w odwiedziny do swoich przyjaciół z polskich bajek. Poznamy Koziołka Uszatka i Bolka i Matołka. Ojej, ojej wszystko nam się poplątało. Jak wiecie, Miś ma bardzo mały rozumek i potrzebuje Waszej pomocy w naprawieniu krainy bajek. Czekamy na Was na Misiowych Porankach.


24.02 | 12:00 | MISIOWA AKADEMIA TAŃCA

Z doświadczenia wiemy, że wszystkie dzieci mają niespożyte pokłady energii i uwielbiają tańczyć. Dla wszystkich Misiowych Przyjaciół przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne cykliczne zajęcia taneczne, które mogą stać się początkiem nowej pasji. Podczas zajęć doświadczona instruktorka tańca poprowadzi rodzinne zabawy taneczne w klimacie tańca ZUMBA. 


projekcje w ramach cyklu

03.02.2018, godz 12:00
Sala Stolica
    
10.02.2018, godz 12:00
Sala Stolica
    
17.02.2018, godz 12:00
Sala Stolica
    
24.02.2018, godz 12:00
Sala Stolica