7 uczuć

Czołówka

Tytuł oryg.:
7 uczuć
Rodzaj:
Film
Kraj produkcji:
Polska
Rok produkcji:
2018
Reżyseria:
Marek Koterski
Scenariusz:
Marek Koterski
Operator:
Jerzy Zieliński
Obsada:
Michał Koterski , Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz, Marcin Dorociński, Katarzyna Figura, Małgorzata Bogdańska, Gabriela Muskała
Czas trwania:
118 min.

Opis filmu

Strach, złość, smutek, radość, wstręt, zazdrość, wstyd. Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

Jeden z najpopularniejszych i najczęściej nagradzanych polskich reżyserów powraca z kolejnym rozdziałem opowieści o kultowym już bohaterze, Adasiu Miauczyńskim. Tym razem twórca głośnych filmów: „Dzień Świra”, „Baby są jakieś inne”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” i „Nic śmiesznego” do tej roli zaangażował Michała Koterskiego.

Opis dystrybutora

Oceń film
Galeria


Plakat