Klasyka Dzieciom: KARNAWAŁ W KINIE

20.01.2019, godz 11:00, sala Stolica

Opis

Zapraszamy dzieci do 7 roku życia wraz z rodzicami na taneczny koncert. Usłyszymy tańce z różnych stron świata, a nawet zatańczymy. Będzie muzyka klasyczna oraz rozrywkowa. Bawić się będą zarówno dzieci jak i dorośli.

Tym razem naszym gościem będzie Tatiana Szafraniec – z wykształcenia wokalistka jazzowa jednak jej inspiracją są pop, soul, jazz, funky, blues, folk i wiele innych. Jest laureatką m.in. Konkursu Al Legro Tribute to Szpilman, Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu, Carpathia Rzeszów Festival. Śpiewała na scenie w chórkach m.in. z Katarzyną Cerekwicką, Kasią Moś, zespołem Mafia, Izabelą Trojanowską, Lidią Kopanią, Eweliną Lisowską, Edytą Strzycką, Kubą Badachem, Dorotą Miskiewicz, Zbigniewem Wodeckim, wystąpiła także w programie X Factor. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach (specjalność wokalistyka) oraz Pomagisterskiego Studium Logopedycznego działającego przy Uniwersytecie Warszawskim. 

Kolejnymi gośćmi będą Kuba i Szymon Makowczyńscy z zespołu Drumbastic.

Dodatkowo publiczność pomoże rozruszać Aneta Socowa – tancerka oraz instruktorka tańca. Jej specjalnością są improwizacje i łączenie różnych stylów tanecznych. Aneta szkoliła się u wielu polskich i zagranicznych choreografów i instruktorów tańca.

Bilety w cenie 26 zł od osoby, dzieci do 1-go roku gratis

 

      

w ramach cyklu