Warsztaty dla dzieci Bohater filmowy i jego żywot ciasteczkowy (5+)

26.06.2022, godz 12:30, sala Stolica

Opis

Warsztaty dla dzieci (5+). Dekorowanie ciasteczek i babeczek w filmowym stylu – plac na zewnątrz kina | w razie deszczu w środku.

Limit: 20 osób. Odbiór wejściówek w kasie kina w dniu wydarzenia.

Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 4-10 lat.

Głównym tematem spotkania będzie bohater filmowy. Porozmawiamy z dziećmi na temat tego, kto może być bohaterem filmu?  Czy lubią Reksia, Uszatka, Rudolfa czy  Elzę? A może wolą Maszę? A może jeszcze z kimś innym odbywają filmowe przygody? Jakie dobranocki lubią oglądać wieczorem? Co sprawia, że postać jest wyjątkowa, że chcemy razem z nią spędzać czas? I czy rodzice mają swoich ulubionych bohaterów?

Będziemy układać filmowe puzzle i odgadywać quizy. Będziemy też rozmawiać o przysmakach jakie  lubią nasi bohaterowie. Czy Myszka Miki lubiła tylko ser? Sprawdzimy też, czy ten najbardziej intensywnie pachnący spotka się z uznaniem Małych Kinomanów. Czy Colllargol jest fanem  kakao, czy raczej mleka z jagodami? I czy miód jest rzeczywiście przysmakiem Puchatka?

A na koniec przygotujemy czarodziejskie, kolorowe, filmowe ciasteczka i babeczki. Każda inna i każda wyjątkowa – bo przygotowana przez małych wielbicieli kina.

w ramach cyklu

  • Święto Animacji
    Treser owadów, czarodziej, alchemik, polski Disney – Władysław Starewicz bohaterem...