ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

17.06.2020

Drodzy Widzowie,

dokładamy wszelkich starań, aby podczas pobytu w kinie zapewnić Wam bezpieczeństwo, dlatego prosimy o przestrzeganie następujących zasad:

 


 1. Po wejściu do kina prosimy o dezynfekcję rąk. Płyny dezynfekujące są dostępne w widocznych miejscach w przestrzeni kina. 

 2. Na terenie kina, zarówno we foyer, jak i podczas seansu należy zakrywać usta i nos.  Wyjątkiem jest korzystanie ze stolików w strefie Iluzjon Café Bar.

 3. W trakcie oczekiwania w kolejce do Kasy biletowej oraz podczas wchodzenia do sali kinowej prosimy o zachowanie dwumetrowego dystansu.

 4. Prosimy o ograniczenie przebywania w przestrzeni foyer kina.

 5. Miejsca sprzedawane są według nowego planu – nie więcej niż połowa miejsc w sali. Prosimy o naprzemienne zajmowanie miejsc, z zachowaniem co najmniej jednego wolnego miejsca pomiędzy widzami. Wyjątkiem jest wspólne wyjście do kina widza z dzieckiem poniżej 13. roku życia, widza z osobą o orzeczeniu o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie oraz osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.

 6. Prosimy, aby w miarę możliwości dokonywać rezerwacji i zakupu biletów online, a w przypadku dokonywania transakcji w Kasie biletowej kina, płacić kartą.

 7. Widzów, którzy mieli kontakt z osobą zakażoną lub mają objawy jakiejkolwiek infekcji, prosimy o pozostanie w domu.

 8. Do odwołania seanse odbywają się wyłącznie w sali Stolica, liczącej łącznie 260 miejsc.

 

W trosce o bezpieczeństwo Widzów:

 1. Dezynfekujemy przestrzenie wspólne oraz salę kinową po każdym seansie.

 2. Po każdym seansie dokładnie wietrzymy salę kinową.

 3. Planujemy jeden seans dziennie lub odpowiednie przerwy między seansami, po to, aby we foyer nie gromadziło się zbyt wielu oczekujących widzów i aby odpowiednio  przygotować salę na przybycie nowych gości.

 4. Obsługa korzysta z przyłbic lub maseczek i została dokładnie poinformowana o obowiązujących obecnie zasadach bezpieczeństwa.

 5. Pracownicy z jakimikolwiek objawami infekcji nie przychodzą do pracy.

 

Z rządowymi zaleceniami dotyczącymi funkcjonowania kin można zapoznać się tutaj:
https://www.gov.pl/web/kultura/wytyczne-dla-kin-w-trakcie-epidemii-wirusa-sars-cov-2-w-polsce

 

Czekamy na Was z niecierpliwością!
Do zobaczenia!

Zespół Kina Iluzjon

 

 

Galeria