ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

19.05.2021

Drodzy Widzowie,

dokładamy wszelkich starań, aby podczas pobytu w kinie zapewnić Wam bezpieczeństwo, dlatego prosimy o przestrzeganie następujących zasad:

 


 1. Po wejściu do kina prosimy o dezynfekcję rąk. Płyny dezynfekujące są dostępne w widocznych miejscach w przestrzeni kina. 

 2. Na terenie kina, zarówno w foyer, jak i podczas seansu należy zakrywać usta i nos maseczką.

 3. W trakcie oczekiwania w kolejce do kasy biletowej oraz podczas wchodzenia do sali kinowej prosimy o zachowanie dwumetrowego dystansu.

 4. Prosimy o ograniczenie przebywania w przestrzeni foyer kina.

 5. Miejsca sprzedawane są według nowego planu – nie więcej niż 50% miejsc w sali. Prosimy o naprzemienne zajmowanie miejsc, z zachowaniem minimum jednego miejsca odstępu między nimi. Wyjątkiem jest wspólne wyjście do kina widza z dzieckiem poniżej 13. roku życia, widza z osobą o orzeczeniu o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie oraz osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.

 6. Uprzejmie prosimy o wypełnienie i przekazanie obsłudze kina przed rozpoczęciem pokazu filmowego obowiązkowego oświadczenia dot. stanu zdrowia. Pobierz PDF >>>
Formularz dostępny jest także w kasie kina Iluzjon.

 7. Prosimy, aby w miarę możliwości dokonywać rezerwacji i zakupu biletów online, a w przypadku dokonywania transakcji w Kasie biletowej kina, płacić kartą.

 8. Widzów, którzy mieli kontakt z osobą zakażoną lub mają objawy jakiejkolwiek infekcji, prosimy o pozostanie w domu.

 

W trosce o bezpieczeństwo Widzów:

 1. Dezynfekujemy przestrzenie wspólne oraz salę kinową po każdym seansie.

 2. Po każdym seansie dokładnie wietrzymy salę kinową.

 3. Planujemy jeden seans dziennie lub odpowiednie przerwy między seansami, po to, aby w foyer nie gromadziło się zbyt wielu oczekujących widzów i aby odpowiednio przygotować salę na przybycie nowych gości.

 4. Obsługa korzysta z maseczek i została dokładnie poinformowana o obowiązujących obecnie zasadach bezpieczeństwa.

 5. Pracownicy z jakimikolwiek objawami infekcji nie przychodzą do pracy.

 

Czekamy na Was z niecierpliwością!
Do zobaczenia!

Zespół kina Iluzjon

 

 

Galeria

Pliki do pobrania

ANKIETA EPIDEMIOLOGICZNA