Repertuar

30 Maja - Poniedziałek

18:00 - Mustang
Francja, Niemcy, Turcja, Kambodża, 2015
( Mała Czarna )


20:00 - Zabić drozda
USA, 1963
( Stolica )

Kronika Polska Kronika Filmowa

20:00 - El Clan
Argentyna, Hiszpania, 2015
( Mała Czarna )


31 Maja - Wtorek

18:00 - Simpatico
USA, Francja, Wielka Brytania, 1999
( Stolica )


18:00 - For No Eyes Only
Niemcy, 2013
( Mała Czarna )

Informacje dodatkowe po filmie spotkanie z reżyserem

20:00 - Urzeczona
USA, 1945
( Stolica )

Kronika Polska Kronika Filmowa

21:00 - Walser
Polska, 2015
( Mała Czarna )


1 Czerwca - Środa

15:00 - Z daleka
Wenezuela, 2015
( Mała Czarna )


16:00 - Z podniesionym czołem
Francja, 2015
( Stolica )


18:30 - Pycha
Francja, Szwajcaria, 2015
( Stolica )


20:15 - Nienasyceni
Francja, Włochy, 2015
( Stolica )


2 Czerwca - Czwartek

15:30 - Pycha
Francja, Szwajcaria, 2015
( Stolica )


16:30 - Szermierz
Finlandia, Niemcy, Estonia, 2015
( Mała Czarna )


18:30 - Boccaccio '70
Włochy, Francja, 1962
( Mała Czarna )


20:15 - Z daleka
Wenezuela, 2015
( Mała Czarna )


3 Czerwca - Piątek

16:45 - Niewinne
Francja, Włochy, 1976
( Mała Czarna )


17:30 - Ślepowidzenie
Norwegia, 2014
( Stolica )


19:30 - Białe noce
Włochy, Francja, 1957
( Mała Czarna )


21:00 - Pycha
Francja, Szwajcaria, 2015
( Stolica )


21:15 - Szermierz
Finlandia, Niemcy, Estonia, 2015
( Mała Czarna )


4 Czerwca - Sobota

14:00 - Lato Sangaile
Francja, Holandia, Litwa, 2015
( Mała Czarna )


16:30 - Portret rodzinny we wnętrzu
Francja, Włochy, 1974
( Mała Czarna )


19:00 - Z daleka
Wenezuela, 2015
( Mała Czarna )


20:45 - Boccaccio '70
Włochy, Francja, 1962
( Mała Czarna )


5 Czerwca - Niedziela

17:00 - Obcy
Włochy, Francja, 1967
( Mała Czarna )


19:00 - Lato Sangaile
Francja, Holandia, Litwa, 2015
( Mała Czarna )


19:30 - Palacz zwłok
Czechosłowacja, 1968
( Stolica )


6 Czerwca - Poniedziałek

16:30 - Ziemia drży
Włochy, 1948
( Mała Czarna )


17:00 - Pycha
Francja, Szwajcaria, 2015
( Stolica )


18:45 - Nienasyceni
Francja, Włochy, 2015
( Stolica )


19:30 - Z daleka
Wenezuela, 2015
( Mała Czarna )


21:00 - Ślepowidzenie
Norwegia, 2014
( Stolica )


21:15 - Lato Sangaile
Francja, Holandia, Litwa, 2015
( Mała Czarna )


7 Czerwca - Wtorek

15:45 - Nienasyceni
Francja, Włochy, 2015
( Stolica )


16:30 - Z daleka
Wenezuela, 2015
( Mała Czarna )


18:00 - Jak powstali Skaldowie/Mocne uderzenie
( Stolica )
Jak powstali Skaldowie
Mocne uderzenie


18:30 - Lato Sangaile
Francja, Holandia, Litwa, 2015
( Mała Czarna )


20:30 - Czarownice
Włochy, Francja, 1967
( Mała Czarna )


8 Czerwca - Środa

16:00 - Z daleka
Wenezuela, 2015
( Mała Czarna )


17:15 - Z podniesionym czołem
Francja, 2015
( Stolica )


18:00 - Jesteśmy kobietami
Włochy, 1953
( Mała Czarna )


19:15 - Fan/Wielka majówka
( Stolica )
Fan
Wielka majówka


20:15 - Szermierz
Finlandia, Niemcy, Estonia, 2015
( Mała Czarna )


9 Czerwca - Czwartek

15:30 - Ślepowidzenie
Norwegia, 2014
( Stolica )


16:30 - Obcy
Włochy, Francja, 1967
( Mała Czarna )


18:00 - Król życia
Polska, 2015
( Stolica )


18:30 - Szermierz
Finlandia, Niemcy, Estonia, 2015
( Mała Czarna )


20:00 - Film o pankach/Zad wielkiego wieloryba
( Stolica )
Film o pankach
Zad wielkiego wieloryba


20:15 - Lato Sangaile
Francja, Holandia, Litwa, 2015
( Mała Czarna )