Repertuar

20 Października - Niedziela

16:00 - Głupie, młode serce
Finlandia, Holandia, Szwecja, 2018
( Mała Czarna )

Informacje techniczne napisy polskie
    

18:00 - Andriej Rublow
ZSRR, 1966
( Mała Czarna )

Informacje techniczne Projekcja z taśmy 35mm, napisy polskie
    

21 Października - Poniedziałek

18:00 - Kadry wyzwolone - Blok pierwszych półkowników
( Mała Czarna )
Harmonia
2 x 2 = 4
Nawrócony
Zdradzieckie serce

Informacje techniczne projekcje z taśmy 35 mm
Informacje dodatkowe wydarzenie otwarte, zaproszenia do odbioru w dniu pokazu w Kasie Kina; przed pokazem - prelekcja
    

20:15 - Kadry wyzwolone - Dokumenty na cenzurowanym
( Mała Czarna )
Gdzie jest nasz dom?
Kopalnia
Pamiątka z Kalwarii
Nie wiem

Informacje techniczne projekcje z taśmy 35 mm oraz nośnika DCP
Informacje dodatkowe wydarzenie otwarte, zaproszenia do odbioru w dniu pokazu w Kasie Kina; przed pokazem - prelekcja
    

22 Października - Wtorek

17:00 - Akademia Polskiego Filmu
( Stolica )
Zew morza
Mocny człowiek

Informacje dodatkowe Kino nieme. Model ludyczny / wykładowca: dr Jerzy Stachowicz
    

18:00 - Córka trenera
Polska, 2019
( Mała Czarna )

    

20:30 - Ręce do góry
Polska, 1967
( Mała Czarna )

Informacje techniczne Projekcja z taśmy 35 mm
Informacje dodatkowe wydarzenie otwarte, zaproszenia do odbioru w dniu pokazu w Kasie Kina; po pokazie - spotkanie z twórcami
    

23 Października - Środa

18:00 - Intymne oświetlenie
Czechosłowacja, 1965
( Mała Czarna )

Informacje techniczne napisy polskie
    

20:00 - Długa noc
Polska, 1967
( Mała Czarna )

Informacje techniczne seansz taśmy 35 mm
Informacje dodatkowe wydarzenie otwarte, zaproszenia do odbioru w dniu pokazu w Kasie Kina; przed pokazem - spotkanie z twórcami
    

24 Października - Czwartek

11:00 - W 80 dni dookoła świata
USA, 1956
( Stolica )

Informacje techniczne seans z taśmy 35 mm
Informacje dodatkowe prelekcja: Michał Oleszczyk
    

17:00 - Akademia Filmu Awangardowego
( Stolica )
Rytmy światła
Kochaj sąsiada swego

Informacje dodatkowe prowadzenie: Daniel Muzyczuk
    

17:00 - Matka Królów
Polska, 1987
( Mała Czarna )

Informacje techniczne projekcja z nośnika DCP
Informacje dodatkowe wydarzenie otwarte, zaproszenia do odbioru w dniu pokazu w Kasie Kina; po pokazie - spotkanie z twórcami
    

19:30 - Atlantyda
Ukraina, 2019
( Stolica )

Informacje techniczne napisy polskie
Informacje dodatkowe po pokazie spotkanie z aktorem Andriy Rymaruk
    

20:30 - Wulkan
Ukraina, Niemcy, 2018
( Mała Czarna )

Informacje techniczne napisy polskie
    

25 Października - Piątek

12:20 - Blok filmów krótkometrażowych
( Stolica )
Gwoździe
Dorosły
Maria
Kijowska historia
Saszka

Informacje techniczne napisy polskie
    

12:40 - Kakofonia Donbasu
Ukraina, 2018
( Mała Czarna )

Informacje techniczne napisy polskie
    

14:10 - Wulkan
Ukraina, Niemcy, 2018
( Mała Czarna )

Informacje techniczne napisy polskie
    

14:20 - Hucułka Ksenia
Ukraina, 2019
( Stolica )

Informacje techniczne napisy polskie
    

16:20 - Mój tata jest bratem mamy
Ukraina, 2018
( Stolica )

Informacje techniczne napisy polskie
    

16:30 - Rubież
( Mała Czarna )

Informacje techniczne napisy polskie
Informacje dodatkowe Ambasada Ukrainy zaprasza - pokaz specjalny
    

18:00 - Mit
Ukraina, 2018
( Stolica )

Informacje techniczne napisy polskie
    

18:00 - Zakazany
Ukraina, Rosja, 2019
( Mała Czarna )

Informacje techniczne napisy polskie
    

20:00 - Moje myśli są ciche
Ukraina, 2019
( Stolica )

Informacje techniczne napisy polskie
Informacje dodatkowe GALA OTWARCIA / Goście: reżyser Antonio Lukich, aktor Andriy Lidagovskiy, Andriy Rymaruk, Tonia Noyabrava
    

20:30 - Moje myśli są ciche
Ukraina, 2019
( Mała Czarna )

Informacje techniczne napisy polskie
Informacje dodatkowe GALA OTWARCIA / Goście: Antonio Lukich, Andriy Lidagovskiy, Andriy Rymaruk, Tonia Noyabrava
    

26 Października - Sobota

12:00 - Misiowy Poranek
( Stolica )

Informacje dodatkowe pokaz ukraińskich bajek i zabawy z animatorami
    

12:15 - Ukrainer
Ukraina, 2019
( Mała Czarna )

Informacje techniczne napisy polskie
    

13:40 - Blok filmów krótkometrażowych
( Mała Czarna )
Gwoździe
Dorosły
Maria
Kijowska historia
Saszka

Informacje techniczne napisy polskie
Informacje dodatkowe po pokazie - spotkanie z Katarzyną Lesisz, reżyserką filmu Saszka
    

14:00 - Człowiek z taboretem
Ukraina, 2019
( Stolica )

Informacje techniczne napisy polskie
    

16:00 - Bohater naszych czasów
Ukraina, 2018
( Stolica )

Informacje techniczne napisy polskie
Informacje dodatkowe po pokazie - spotkanie z reżyserką, Tonią Noyabrovą
    

16:20 - Blok filmów animowanych
( Mała Czarna )
Sklep śpiewających ptaków
If You Can
Dakha Brakha - mnich
Anna Rayner - Darkest of Blue
Tik tu – kotku
Zupełnie sama
Sny
Koniec
Eluvium – Regenerative Being

Informacje techniczne napisy polskie
    

17:40 - Kakofonia Donbasu
Ukraina, 2018
( Mała Czarna )

Informacje techniczne napisy polskie
    

18:10 - Moje myśli są ciche
Ukraina, 2019
( Stolica )

Informacje techniczne napisy polskie
Informacje dodatkowe po pokazie - spotkanie z aktorem, Andriy Lidagovskiy
    

19:00 - Kobieta idzie na wojnę
Francja, Islandia, Ukraina, 2018
( Mała Czarna )

Informacje techniczne napisy polskie
    

20:45 - Dzikie pole
Ukraina, Szwajcaria, 2018
( Stolica )

Informacje techniczne napisy polskie
    

21:00 - Zakazany
Ukraina, Rosja, 2019
( Mała Czarna )

Informacje techniczne napisy polskie
    

27 Października - Niedziela

11:20 - Mit
Ukraina, 2018
( Stolica )

Informacje techniczne napisy polskie
    

11:45 - Krym. Otoczeni zdradą
( Mała Czarna )

Informacje techniczne napisy polskie
Informacje dodatkowe Ambasada Ukrainy zaprasza - pokaz specjalny
    

12:40 - Dzikie pole
Ukraina, Szwajcaria, 2018
( Stolica )

Informacje techniczne napisy polskie
    

13:00 - Jazda obowiązkowa
Polska, 2018
( Mała Czarna )

Informacje dodatkowe po pokazie - spotkanie z reżyserką, Ewą Kochańską
    

15:00 - Obywatel Jones
Polska, Wielka Brytania, Ukraina, 2019
( Stolica )

Informacje dodatkowe po pokazie - spotkanie z reżyserką, Agnieszką Holland
    

15:00 - Mój tata jest bratem mamy
Ukraina, 2018
( Mała Czarna )

Informacje techniczne napisy polskie
    

16:30 - Eter
Polska, Ukraina, Węgry, Włochy, Litwa, 2018
( Mała Czarna )

Informacje techniczne napisy polskie
    

18:00 - Hucułka Ksenia
Ukraina, 2019
( Stolica )

Informacje techniczne napisy polskie
Informacje dodatkowe po pokazie - spotkanie z reżyserką, Oleną Demyanenko i producentem, Dmytro Tomashpolskyi
    

18:45 - Świadkowie Putina
Łotwa, Szwajcaria, Czechy, 2018
( Mała Czarna )

Informacje techniczne napisy polskie
    

20:25 - Do domu
Ukraina, 2019
( Stolica )

Informacje techniczne napisy polskie
    

20:45 - Bohater naszych czasów
Ukraina, 2018
( Mała Czarna )

Informacje techniczne napisy polskie
    

28 Października - Poniedziałek

18:00 - Arszenik i stare koronki
USA, 1944
( Mała Czarna )

Informacje techniczne Projekcja z taśmy 35mm, napisy polskie
Informacje dodatkowe english friendly
    

20:15 - Orfeusz
Francja, 1950
( Mała Czarna )

Informacje techniczne Projekcja z taśmy 35 mm, film z lektorem na żywo
    

29 Października - Wtorek

18:00 - Pali się, moja panno
Czechosłowacja, Włochy, 1967
( Mała Czarna )

    

20:00 - Udręka i ekstaza
USA, Włochy, 1965
( Mała Czarna )

Informacje techniczne Projekcja z taśmy 35 mm, napisy polskie
Informacje dodatkowe english friendly
    

30 Października - Środa

18:00 - Ból i blask
Hiszpania, 2019
( Stolica )

Informacje techniczne projekcja z nośnika DCP, napisy polskie
    

18:00 - Zwierciadło
ZSRR, 1975
( Mała Czarna )

Informacje techniczne Projekcja z taśmy 35mm, napisy polskie
Informacje dodatkowe prelekcja: Andrzej Bukowiecki
    

20:15 - Van Gogh. U bram wieczności
Francja, Irlandia, Szwajcaria, USA, Wielka Brytania, 2018
( Stolica )

Informacje techniczne projekcja z nośnika DCP, napisy polskie
Informacje dodatkowe english friendly
    

20:15 - Panny z Wilka
Polska, 1979
( Mała Czarna )

Informacje techniczne Projekcja z nośnika DCP
    

31 Października - Czwartek

17:00 - Akademia Filmu Awangardowego
( Stolica )
Przygoda człowieka poczciwego
Apteka
Drobiazg melodyjny
Jalu Kurek - OR - Obliczenia rytmiczne
Mieczysław Szczuka - 5 momentów filmu abstrakcyjnego
Henryk Berlewi – Kinefaktura
Był sobie raz...
Sztandar Młodych

Informacje dodatkowe prowadzenie: prof. dr hab. Marcin Giżycki
    

17:30 - Anioł przy moim stole
Australia, Nowa Zelandia, Wielka Brytania, 1990
( Mała Czarna )

Informacje techniczne napisy polskie
    

20:00 - Horrory z Animafest Zagreb
( Stolica )

    

20:30 - Po godzinach
USA, 1985
( Mała Czarna )

Informacje techniczne Projekcja z taśmy 35mm, napisy polskie
Informacje dodatkowe english friendly
    

8 Grudnia - Niedziela