Dołącz do Klubu Filmowego kina Iluzjon!

20.07.2020

Kochasz małe kina, dźwięk projektora, wyjątkowy archiwalny repertuar, klasykę światowego formatu i najlepsze kinowe nowości?
Zapraszamy do dołączenia do Klubu Filmowego kina Iluzjon!
Specjalnie dla naszych stałych bywalców przygotowaliśmy wyjątkową ofertę cenową. Sześciomiesięczny karnet wstępu na seanse w kinie Iluzjon już od 100 zł!


Bywalcy kina, miłośnicy ambitnego repertuaru – połączenia klasyki, granej jak niegdyś z filmowej taśmy, i najciekawszych nowości, mogą skorzystać z dwóch wariantów programu lojalnościowego Iluzjonu!

Karta Klubowa Standard, w cenie 100 zł, jest ważna przez 6 miesięcy i upoważnia do udziału we wszystkich projekcjach filmów ze zbiorów Filmoteki Narodowej - Instytutu Audiowizualnego z wyłączeniem pokazów festiwalowych, specjalnych i zamkniętych. Wśród prezentowanych tytułów znajdują się m.in. wyjątkowe przedwojenne produkcje z plejadą takich gwiazd jak Pola Negri, Jadwiga Smosarska, Eugeniusz Bodo czy Adolf Dymsza; polskie produkcje z lat 50., 60., 70. czy 80. oraz klasyka kina europejskiego i światowego.

 


Karta Klubowa Premium
, w cenie 250 zł, obowiązuje przez 6 miesięcy i upoważnia do wstępu na wszystkie projekcje odbywające się w kinie Iluzjon, zarówno seanse archiwalne jak i filmowe nowości, z wyłączeniem pokazów festiwalowych, specjalnych i zamkniętych.


Karty Klubowe to także wyjątkowy prezent dla każdego, kto kocha kino lub chciałby nadrobić filmowe zaległości!

Imienne karty dostępne są dla widzów powyżej 12. roku życia.
Można je nabyć w Kasie kina Iluzjon. 

Pełny regulamin Klubu Filmowego kina Iluzjon dostępny jest TUTAJ >>>

Galeria