Kwietniowy odcinek Iluzjon TV już w sieci!

02.04.2014

Od dzisiaj w sieci kwietniowa video-zapowiedź Iluzjon TV. Paulina Świątek jak co miesiąc poleca najlepsze filmowe cykle w stołecznym Iluzjonie. A na wiosnę – prawdziwa filmowa gratka! Kwiecień zaobfituje w wiele imprez, wśród których 11. Edycja Święta Niemego Kina, filmy Syberberga, najlepsze role Maxa von Sydowa, Kino Solo oraz kolejne odsłony cykli: Kryminalna Mała Czarna czy Młodzi Gniewni.


Najnowszy odcinek już na naszym oficjalnym kanale YouTube:
Przy kwietniowym odcinku współpracują z nami:
Magda Hasiak - tworzy dla niezależnych i pewnych siebie kobiet. Jej ubrania wybierają osoby niebojące się iść pod prąd, ceniące unikalność i wygodę. Dba o każdy szczegół: od szkicu po wykończenie najdrobniejszych detali. Inspiracją dla Magdy jest współczesna architektura. Jej moda jest taka jak ona – wolna i pełna pasji.

www.magdahasiak.com

Fun in Design - portal, na którym każdy zaprojektuje swoje wymarzone buty. Specjalna aplikacja pozwala tworzyć wyjątkowe i unikatowe wzory balerin, jazzówek, czółenek, sztybletów…, a także klasycznych butów męskich, takich jak oxfordy, czy derby. Każdy model butów posiada od kilku do kilkunastu wariantów krojów i szyć, ponad 100 kolorów i rodzajów skór do wyboru. Każda para wykonywana jest ręcznie przez polskich rzemieślników ze skór sprowadzanych z Włoch. Wszystkich, którzy chcą zobaczyć buty na żywo, przymierzyć je, zaprojektować swoją parę z pomocą naszych stylistów, zapraszamy do butiku przy ul. Zgoda 3 w Warszawie.

www.funindesign.pl

Galeria