Misiowi Przyjaciele zapraszają do Iluzjonu do rodzinnej zabawy!

15.03.2017

„Mały Iluzjon - Misiowe Poranki” to cykl rodzinnych warsztatów dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat z opiekunami. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a każde z nich to nowy temat i niezliczone niespodzianki: pikniki, pokazy baniek, bale, magicy i spotkania z ciekawymi gośćmi. Każde zajęcia rozpoczynamy seansem znanych i cenionych polskich bajek, takich jak „Reksio”, „Przygody Bolka i Lolka” i wiele innych. Podczas zabaw zapraszamy do wspólnych występów na scenie, śpiewania piosenek i warsztatów plastycznych. W każdą sobotę w Iluzjonie czeka na dzieci ogromny pluszowy Miś i animatorzy Misiowych Przyjaciół. Wszystkie dzieci otrzymują Misiowy Paszport, w którym zbierają pieczątki za udział w zajęciach, a po zdobyciu sześciu stempelków będą mogą odebrać nagrody. Różnorodność zajęć i dodatkowe atrakcje pozwalają spędzić sobotnie przedpołudnia w miłej i rodzinnej atmosferze.

„Mały Iluzjon” odbywa się w każdą sobotę od godz. 11.00. Czas trwania to 1,5 godziny: polskie bajki (30 minut) i zabawy (ok. 60 minut). Bilety w cenie 15 zł od osoby do nabycia w kasie kina Iluzjon (ul. Narbutta 50a, 02-536 Warszawa) na 30 minut przed zajęciami.

 

 


Harmonogram zajęć

 

27.05.2017 – RODZINNY DZIEŃ DZIECKA – POKAZ GIGANTYCZNYCH BANIEK MYDLANYCH

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkich Misiowych Przyjaciół do bańkowej zabawy. Na początku pokaz bajek, po których zapraszamy dzieci i najbliższych do świata baniek mydlanych. Gigantyczne bańki, bańki w bańkach, bańkowe węże i bańkowe zabawy. Misiowi Przyjaciele od lat są specjalistami w tworzeniu największych i najbardziej imponujących baniek w mieście. Jeżeli masz ochotę pobawić się z nami, zapraszamy do rodzinnej zabawy!

 

Bilety

Ceny biletów na zajęcia  15 zł

Kup bilet online lub w kasie kina Iluzjon na 30 minut przed zajęciami

Więcej informacji na: www.misioweporanki.pl

 

Rezerwacje

Kasa kina: (22) 848 33 33; iluzjon.rezerwacje@fn.org.plGaleria