Mały Iluzjon: Klasyka Dzieciom – nowy cykl dla najmłodszych widzów

13.04.2017

Najmłodszych widzów Iluzjonu wraz z opiekunami zapraszamy na nowy cykl Mały Iluzjon – Klasyka Dzieciom. Podczas pierwszego spotkania, 7 maja 2017 roku, przeniesiemy się do epoki Bacha.

 

 

O cyklu

Klasyka Dzieciom – to cykl koncertów muzyki klasycznej skierowanych do rodzin z dziećmi. Koncerty w sposób przystępny przybliżają muzykę klasyczną. Dzieci wraz z rodzicami biorą czynny udział w koncertach, śpiewając, grając na instrumentach i tańcząc. Każdy koncert opiera się na konkretnej historii, która przybliża sylwetki kompozytorów i epoki muzyczne. Koncerty prowadzone są przez grupę Muzyka Łączy, którą tworzą doświadczone instrumentalistki, pedagożki, muzykoterapeutki oraz prowadzące zajęcia umuzykalniające i naukę gry na instrumentach metodą Edwina E. Gordona.

Cykl przeznaczony jest dla rodzin z dziećmi do 7 lat.

W epoce Bacha

7 maja (niedziela), godz. 10.00 i 11.15

„W EPOCE BACHA” – KONCERT RODZINNY Z CYKLU „MAŁY ILUZJON: KLASYKA DZIECIOM”

Interaktywny koncert muzyki klasycznej dla najmłodszych wraz z rodzicami/opiekunami. Podczas koncertu dzieci zapoznają się z literaturą muzyczną, wysłuchają ciekawych opowieści o kompozytorach i wezmą udział w koncercie – wspólnie grając jeden z utworów.

O prowadzących

Muzyka Łączy to trzy artystki, które połączyła muzyka.

Anna Natalicz jest skrzypaczką, współpracuje z różnymi orkiestrami, m.in. Sinfonia Iuventus, Radomska Orkiestra Kameralna, wykonuje muzykę kameralną w duecie z tradycyjnym japońskim instrumentem koto (Nishi no Onkyo) oraz fortepianem (Clair de Lune). Prowadzi zajęcia umuzykalniające metodą Edwina E. Gordona w Królikarni, Teatrze Ochoty, w przedszkolach i żłobkach. Jest nauczycielką w gimnazjum im. Tadeusza Reytana w Warszawie.

Anna Martyniuk jest absolwentką Akademii Muzycznej im.F.Chopina w Warszawie w klasie fortepianu. Przez wiele lat pracowała jako nauczyciel fortepianu w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej. Jej pasją jest praca z dziećmi. Na co dzień doświadcza, że muzyka rozwija człowieka oraz uczy rozpoznawać i wyrażać własne emocje. Współtworzy duet „Clair de Lune”. Prywatnie mama dwójki dzeci.

Eva Piłat urodziła się w Wenezueli. Jest pianistką, muzykoterapeutką, pedagogiem muzycznym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, prowadzi zajęcia z nauki gry na fortepianie oraz zajęcia grupowe umuzykalniające i z muzykoterapii w żłobkach, przedszkolach i ośrodkach terapeutycznych, zarówno z dziećmi zdrowymi jak i niepełnosprawnymi. Koncertowała w różnych salach w kraju i za granicą jako solistka i w zespołach muzyki kameralnej. Od pięciu lat jest dyrektorem własnej firmy Evana Studio prowadzącą działalność pedagogiczną i muzykoterapeutyczną.

Bilety i rezerwacje

Ceny biletów na zajęcia: dorośli 17 zł; dzieci 15 zł
Kasa kina: (22) 848 33 33; iluzjon.rezerwacje@fn.org.pl

Galeria