Misiowe Poranki w Iluzjonie

15.09.2017

Misiowe Poranki – to niepowtarzalna okazja do ciekawego, twórczego i rodzinnego spędzenia sobotnich przedpołudni w kinie Iluzjon. Na początek krótki pokaz znanych i cenionych polskich bajek dla dzieci, takich jak „Reksio”, „Bolek i Lolek” i innych. Po bajkach Misiowi Przyjaciele zapraszają do aktywnej rodzinnej zabawy z Misiem. Różnorodność zajęć i dodatkowe atrakcje pozwalają spędzić weekendowe przedpołudnia w miłej rodzinnej atmosferze. Dodatkowo na zajęciach dzieci dostają Misiowy Paszport w którym zbierają pieczątki. Po zebraniu pieczątek uczestnicy odbierają nagrody z kuferka prezentów od naszych przyjaciół: firmy Granna i Nasza Księgarnia. Zapraszamy do rodzinnej zabawy.

Misiowe Poranki odbywają się w każdą sobotę od godz. 12.00. Czas trwania to 1,5 godziny: polskie bajki (30 minut) i zabawy (ok. 60 minut). 


Harmonogram zajęć

 

9 XII  ŚWIĄTECZNA WYLICZANKA

Święta tuż, tuż, czas przygotować ozdoby choinkowe. Najpiękniejsze to te, które wspólnie wykonamy w rodzinnym gronie. Podczas Misiowych Poranków co roku wykonujemy ozdoby, które dzieci z dumą wieszają na domowej choince.

Zajęcia dla dzieci 2-7 lat z opiekunami.

 

16 XII – WIGILIA U MISIA. WSPÓLNE KOLĘDOWANIE

Gwiazdka to nasze ukochane święto. Dlatego tuż przed Wigilią porozmawiamy o tradycjach i o tym co najbardziej kochamy w Świętach Bożego Narodzenia. Nie zabraknie choinki, świątecznych zabaw i wspólnego kolędowania. Zapraszamy do wspólnej świątecznej zabawy.

Zajęcia dla dzieci 2-7 lat z opiekunami.

 

Bilety

Cena biletów na zajęcia  15 zł; 

Kup bilet online lub w kasie kina Iluzjon na 30 minut przed zajęciami

Więcej informacji na: www.misioweporanki.pl

 

Rezerwacje

Kasa kina: (22) 848 33 33; iluzjon.rezerwacje@fn.org.pl

Galeria