Młodzi Gniewni. Młodzieżowy Klub Filmowy

Nowy semestr filmowych spotkań rozpoczniemy seansem pełnometrażowego debiutu dokumentalnego „Over the limit” Marty Prus, który stał się objawieniem światowych festiwali, zdobywając uznanie krytyków i zachwyt widowni. Film został nazwany przez magazyn Variety „Czarnym łabędziem” dokumentu.

OVER THE LIMIT, reż. Marta Prus, Finlandia, Niemcy, Polska 2017, 74 minuty

Po seansie zapraszamy na spotkanie z reżyserką filmu Martą Prus, które poprowadzi publicystka popkulturowa Kaja Klimek, pisząca m.in. na łamach dwutygodnik.com i filmweb.pl, autorka YouTube’owego vloga „Hashtag Warsztat”.

W tym semestrze nasz MKF rozpoczął współpracę z Festiwalem Filmowym 9 Minut. Pokazom głównym w ramach cyklu towarzyszyć będą projekcje filmów krótkometrażowych wyróżnionych w konkursie. Podczas marcowego spotkania zobaczymy film animowany Gwiazdozbiór człowieka w reżyserii Julii Polkowskiej, laureata Nagrody Głównej w kategorii „Animacja” podczas zeszłorocznej II edycji Festiwalu.

Bilety w cenie 10 zł oraz karnety na cztery spotkania w cenie 35 są już dostępne w kasie kina Iluzjon oraz na stronie kina.


W przypadku pytań prosimy o kontakt z Działem Edukacji FINA: Klaudia Rachubińska | krachubinska@fn.org.pl | 22 182 47 63


projekcje w ramach cyklu

19.03.2019, godz 18:00
Sala Mała Czarna
Informacje dodatkowe + spotkanie z reżyserką Martą Prus