KINO ILUZJON ZAMKNIĘTE DO ODWOŁANIA

Drodzy Widzowie,

w związku z decyzją sztabu kryzysowego z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego informujemy o czasowym, obowiązującym od 12 marca 2020 roku do odwołania, zamknięciu Kina Iluzjon.

Wszystkie projekcie filmowe, wydarzenia, festiwale od jutra zostają odwołane lub przeniesione na inne terminy. O nowych terminach poszczególnych wydarzeń będziemy informować za pośrednictwem strony internetowej i mediów społecznościowych.

Zwrot biletów zakupionych przez Internet na wszystkie projekcje repertuarowe może nastąpić drogą elektroniczna na Państwa prośbę przesłaną mejlem na adres kasy kina: kasa.iluzjon@fina.gov.pl.
Zwracane środki trafią bezpośrednio na konto odbiorcy.

W przypadku biletów „papierowych”, zakupionych na projekcje repertuarowe w kasie kina,  za pośrednictwem karty lub gotówki,  zwrotu należności będzie można dokonać tylko w kasie kina na podstawie paragonu i biletu.

Kasa kina Iluzjon jest zamknięta, planujemy ją otworzyć od 30 marca w wyznaczonych godzinach.

Zakupione bilety na seanse w kinie Iluzjon będzie można także wykorzystać na wstęp na dowolny seans po wznowieniu działalności przez kino. Aby wymienić bilet na wstęp na dowolny seans, należy zwrócić się do kasy kina na pół godziny przed wybranym seansem.

Ta zasada nie dotyczy biletów na Święto Niemego Kina.

Apelujemy do Państwa o brak pośpiechu i możliwe unikanie kolejek do kasy biletowej.

Ze względu na obecne warunki zwroty mogą być dokonane do 30 kwietnia 2020.

O godzinach otwarcia kasy kina Iluzjon będziemy informować Państwa na bieżąco za pośrednictwem naszej strony internetowej www.kinoiluzjon.pl oraz Facebooka.

Zespół kina Iluzjon