START KINA ILUZJON

Drodzy Widzowie,

z niecierpliwością przygotowujemy się na Wasz powrót i ponowne uruchomienie kina. Jednak w trosce o Wasze zdrowie, chcąc zapewnić naszym gościom pełne bezpieczeństwo w przestrzeni Iluzjonu i podczas seansów, zdecydowaliśmy się na wznowienie projekcji po 20 czerwca. O dokładnej dacie poinformujemy niebawem.

Wprowadzamy wszystkie zalecane procedury, z którymi już teraz można zapoznać się tutaj:

https://www.gov.pl/web/kultura/wytyczne-dla-kin-w-trakcie-epidemii-wirusa-sars-cov-2-w-polsce

Szczegółowy regulamin funkcjonowania naszego kina w nowym reżimie sanitarnym udostępnimy wkrótce na stronie internetowej http://www.iluzjon.fn.org.pl/ oraz na facebooku https://pl-pl.facebook.com/kinoiluzjon/. Tam też będzie można znaleźć repertuar wraz z informacją, że możliwy jest już zakup biletów.  

Kasa kina Iluzjon, w której będzie można zwracać zakupione przed pandemią bilety zostanie uruchomiona już 6 czerwca. Gorąco zachęcamy jednak, by bilety na seanse, które się nie odbyły zamieniać na obowiązujące gdy tylko ogłosimy bieżący repertuar. Planujemy wznowić archiwalne cykle, które nie mogły się odbyć w zaplanowanym wcześniej terminie.

Szczegółowe godziny otwarcia kasy i zasady zwrotów biletów dostępne są tutaj:  

http://www.iluzjon.fn.org.pl/cykle/info/1168/zwrot-biletow-kasa-kina-otwarta-od-6-czerwca.html?fbclid=IwAR0EgkcRce5FRB5zUqRgHDl-wI_XZGWN2-eBA6zx8p73vY24uAeAQBAwQms

Do zobaczenia wkrótce!

Zespół Kina Iluzjon