Mały Iluzjon – Misiowe Poranki – marzec 2018

Misiowe Poranki to niepowtarzalna okazja do ciekawego, twórczego i rodzinnego spędzenia niedzielnych przedpołudni w kinie Iluzjon. Na początek proponujemy krótki pokaz znanych i cenionych polskich bajek, takich jak „Reksio”, „Bolek i Lolek” i wiele innych. Po projekcji Misiowi Przyjaciele zapraszają do aktywnej rodzinnej zabawy z Misiem. Różnorodność zajęć i dodatkowe atrakcje pozwalają spędzić weekendowe przedpołudnia w miłej, rodzinnej atmosferze. Dodatkowo dzieci dostają na zajęciach Misiowy Paszport, w którym zbierają pieczątki, a po ich skompletowaniu odbierają nagrody z kuferka prezentów od naszych przyjaciół z firmy Granna i z Naszej Księgarni. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę o godz. 12.00 i są adresowane do dzieci w wieku od 3 do 7 lat.


3 III - MISIOWE PORANKI - BAJKOWA WYPRAWA RAKIETĄ KOSMICZNĄ

Ogłaszamy przygotowania do startu rakiety kosmicznej. 3,2,1 start! Przed nami niezapomniana wyprawa wśród gwiezdnych konstelacji, stan nieważkości, burza meteorów i niezapomniane przygody. Zapraszamy do wspólnej kosmicznej rodzinnej zabawy.

 

10 III - MISIOWE PORANKI - AKADEMIA CYRKOWCÓW

Cóż to za wspaniały dzień. To właśnie dzisiaj naszego Misia odwiedzi zaprzyjaźniona grupa fantastycznych cyrkowców. Podczas zajęć nie zabraknie pokazu sztuki cyrkowej i warsztatów, opartych o elementy pedagogiki cyrku, w której każdy może spróbować swoich sił. Podczas zajęć postaramy się pobudzić kreatywność, wyobraźnię, a jednocześnie zachęcić do aktywności fizycznej i pokonywania własnych barier.

 

17 III - MISIOWE PORANKI - BARWNE MOTYLE ZABAWY KOLORAMI

Wiosna już tuż, tuż. Przyroda budzi się do życia, z tej okazji zapraszamy na wiosenne warsztaty plastyczne podczas których pobawimy się kolorami. Piękne barwne motyle będą inspiracją do wspólnych twórczych rodzinnych zabaw.

 

24 III - MISIOWE PORANKI - WARSZTATY TWORZENIA WIELKANOCNYCH PALEMEK

Pisanki, kraszanki, drapanki jajka malowane, nie ma Wielkanocy bez barwnych pisanek. 

W ten wyjątkowy czas przypomnimy sobie polskie tradycje wielkanocne.  Nie zabraknie świątecznych zabaw i palemek, ale będą to dzieła wyjątkowe. Przyroda budzi się do życia, nabiera barw i kolorów dlatego nasze palemki ozdobią tradycyjne samodzielnie wykonane krepinowe kwiaty.


projekcje w ramach cyklu

03.03.2018, godz 12:00
Sala Stolica
    
10.03.2018, godz 12:00
Sala Stolica
    
17.03.2018, godz 12:00
Sala Stolica
    
24.03.2018, godz 12:00
Sala Stolica