Tańczę dla ciebie

Czołówka

Tytuł oryg.:
Tańczę dla ciebie
Rodzaj:
Film
Kraj produkcji:
Polska
Rok produkcji:
2018
Reżyseria:
Katarzyna Lesisz
Scenariusz:
Katarzyna Lesisz
Operator:
Mateusz Dymek, Sebastian Weber
Czas trwania:
18 min.

Opis filmu

Dwunastoletni Wiktor jest uczniem renomowanej szkoły baletowej. Przygotowuje się na wydarzenie o ogromnym znaczeniu w jego szkolnym życiu, które zadecyduje o tym, czy przejdzie do następnej klasy. W tej uroczystości biorą udział wszyscy nauczyciele i rodzice uczniów. Wiktorowi towarzyszy jego babcia, która troszczy się o niego na co dzień i towarzyszy mu podczas prób do spektaklu. Lecz dla Wiktora najważniejszą osobą jest jego ojciec, który mieszka za granicą. Chłopiec marzy o tym, żeby tata przyjechał na jego finałowy występ...

Film w piękny sposób pokazuje pasję chłopca do tańca, ale przede wszystkim potrzebę współdzielenia się nią z najbliższymi.

-----

Every morning, 12-year-old Wiktor’s grandmother lovingly wakes him up. Once he’s had breakfast and gotten dressed, Wiktor is ready for an intense day at ballet school, where he and his classmates are rehearsing for an important performance. All the proud parents will be sitting in the front row, and while Wiktor’s kind grandmother will of course come, the young dancer is desperately hoping that his father, who lives abroad, will be there, too. Wiktor wants nothing more than to make his father proud.

Opis Millennium Docs Against Gravity

Oceń film
Galeria


Plakat