Klasyka Dzieciom: BIAŁE MUZYCZNE OPOWIEŚCI

16.12.2018, godz 11:00, sala Stolica

Opis

Białe muzyczne opowieści to podróż trzech reniferów przez świąteczny świat muzyki klasycznej, ale nie tylko. Renifery wchodzą nieustannie w interakcję z dziećmi i ich rodzicami, poprzez śpiew, taniec, ruch i grę na instrumentach.
Nie zabraknie muzyki klasycznej, ale też pięknych kolęd i świątecznych piosenek.
Niespodzianką będzie niezwykły zimowy gość Karolina Wasilewska, która zagra na gitarze elektrycznej, syntezatorze i pięknie zaśpiewa.

Koncert poprowadzą i zagrają na nim:

Anna Martyniuk-Tofiluk  pianino
Eva Piłat  pianino, flet prosty
Anna Natalicz  skrzypce


Karolina Wasilewska jest wokalistką, gra na pianinie, gitarze i syntezatorach oraz tworzy muzykę elektroniczną w zespołach takich jak Lavia Hart, Shivers & Shakes czy Morgaine Fay. Współorganizowała i koordynowała liczne wydarzenia i warsztaty dla dzieci, w tym strefę dziecięcą na Malta Festival w Poznaniu, czy instalację interaktywną dla dzieci w Fundacji Stary Browar Nowy Taniec. Od dwóch lat mieszka i tworzy w Warszawie gdzie występuje i pracuje przy warsztatach i koncertach dla dzieci takich jak Muzyka Łączy, czy Melokoncerty. Od roku prowadzi również zajęcia wokalne w Domu Kultury w Brwinowie oraz indywidualne zajęcia muzyczne połączone z nauczaniem języka angielskiego.


 

Przypominamy, że mniejsze dzieci można bujać w rytm muzyki i nosić po sali. Sala w kinie Iluzjon, mimo że ma krzesła i miejsca numerowane, jest dosyć przestrzenna.

Celem koncertów Klasyka Dzieciom jest osłuchiwanie dzieci z muzyką klasyczną w przystępny dla nich sposób.

Wiek dzieci: 2-7 lat

Bilety w cenie 26 zł od osoby, dzieci do 1-go roku życia gratis.

Kasa kina: (22) 848 33 33; iluzjon.rezerwacje@fn.org.pl

Kup bilet online

w ramach cyklu

  • Klasyka Dzieciom
    Kino Iluzjon oraz Muzyka Łączy zapraszają na serię interaktywnych koncertów rodzinnych z...