„Kino w trampkach” nominowane do nagrody Wdechy 2013!

09.01.2014

To festiwal, który we wrześniu przyciągnął do dwóch warszawskich kin – Iluzjonu oraz Kinoteki – rzesze spragnionych filmowych wrażeń młodych widzów. W programie znalazło się ponad 40 filmów z ostatnich lat; nagradzanych na międzynarodowych festiwalach filmowych dla młodego widza.

Mądre, intrygujące, poruszające ważne i trudne tematy, pełne humoru kino - tak można by najkrócej opisać repertuar pierwszej edycji festiwalu. Kino z przytupem. Kino niepokorne. Kino w trampkach.

Festiwal to jak przyznają organizatorki festiwalu (Fundacja Cinemania), przedsięwzięcie, które promuje inteligentne, pełne pasji i prowokujące do myślenia filmy dla młodziaków. Jest też miejscem spotkań towarzyskich, w którym dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje umiejętności społeczne, wzbogacające ich postrzeganie świata.

Bardzo się cieszymy z nominacji dla Festiwalu. Organizatorkom życzymy mnóstwa energii, nowych, szalonych pomysłów i… sukcesu kolejnych edycji Trampek!

Zachęcamy do głosowania na Festiwal w kategorii Wydarzenie. Więcej informacji o plebiscycie można znaleźć tutaj: http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/0,77842.html

Do zobaczenia na kolejnej odsłonie trampkowego festiwalu!

Galeria