Mały Iluzjon – Klasyka Dzieciom

11.09.2017

Klasyka Dzieciom to cykl koncertów muzyki klasycznej skierowanych do rodzin z dziećmi. Koncerty w sposób przystępny przybliżają muzykę klasyczną. Dzieci wraz z rodzicami biorą czynny udział w koncertach, śpiewając, grając na instrumentach i tańcząc. Każdy koncert opiera się na konkretnej historii, która przybliża sylwetki kompozytorów i epoki muzyczne. Koncerty prowadzone są przez grupę Muzyka Łączy, którą tworzą doświadczone instrumentalistki, pedagożki, muzykoterapeutki oraz prowadzące zajęcia umuzykalniające i naukę gry na instrumentach metodą Edwina E. Gordona.

Cykl przeznaczony jest dla rodzin z dziećmi od 2 do 7 lat.

 

 

Program

17 grudnia (niedziela), godz. 10.00 i 11.30
ŚWIĘTA NA LUDOWO – interaktywny koncert muzyki klasycznej o tematyce świąteczno-ludowej
podczas warsztatów, fot. Krzysztof Turowski 


O prowadzących

Muzyka Łączy to trzy artystki, pedagożki i mamy, które połączyła muzyka.

Anna Natalicz – magister sztuki, skrzypaczka, pedagożka, certyfikowana instruktorka zajęć umuzykalniających metodą E. E. Gordona. Współpracuje z różnymi orkiestrami, m.in. Infonią Iuventus, Radomską Orkiestrą Kameralną. Wykonuje muzykę kameralną, prowadzi zajęcia umuzykalniające w Królikarni, Teatrze Ochoty, żłobkach i przedszkolach, uczy muzyki w Gimnazjum im. Tadeusza Reytana w Warszawie. Prywatnie mama 3,5-letniej Lubki.

Anna Martyniuk-Tofiluk – pianistka, magister sztuki, absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie. Ukończyła Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne UMFC oraz Podyplomowe Studia Menedżerskie na Uniwersytecie Warszawskim. Koncertowała w kraju i zagranicą, występowała również jako solistka grając z orkiestrą. Wykonuje muzykę kameralną w duecie ze skrzypcami (duet Clair de Lune). Przez wiele lat pracowała jako nauczyciel fortepianu w Warszawskiej Szkole Muzycznej oraz w Zespole Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych nr 3 im. G. Bacewicz w Warszawie. Obecnie prowadzi własną klasę fortepianu. Zajmuje się również improwizacją fortepianową oraz aranżacją. Poza klasyką interesuje się muzyką rozrywkową i jazzową. Jej pasją jest praca z drugim człowiekiem. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.

Eva Piłat – pianistka, muzykoterapeutka, pedagog muzyczny. Urodziła się w Wenezueli. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, prowadzi zajęcia z nauki gry na fortepianie oraz zajęcia grupowe umuzykalniające i z muzykoterapii w żłobkach, przedszkolach i ośrodkach terapeutycznych, zarówno z dziećmi zdrowymi jak i niepełnosprawnymi. Koncertowała w różnych salach w kraju i za granicą jako solistka i w zespołach muzyki kameralnej. Od pięciu lat jest dyrektorem własnej firmy Evana Studio prowadzącej działalność pedagogiczną i muzykoterapeutyczną.

Bilety i rezerwacje

Ceny biletów na zajęcia: 20 zł
Kasa kina: (22) 848 33 33; iluzjon.rezerwacje@fn.org.pl

Galeria