Misiowe Poranki w Małym Iluzjonie

18.09.2017

Misiowe Poranki – to niepowtarzalna okazja do ciekawego, twórczego i rodzinnego spędzenia sobotnich przedpołudni w kinie Iluzjon. Na początek krótki pokaz znanych i cenionych polskich bajek dla dzieci, takich jak „Reksio”, „Bolek i Lolek” i innych. Po bajkach Misiowi Przyjaciele zapraszają do aktywnej rodzinnej zabawy z Misiem. Różnorodność zajęć i dodatkowe atrakcje pozwalają spędzić weekendowe przedpołudnia w miłej rodzinnej atmosferze. Dodatkowo na zajęciach dzieci dostają Misiowy Paszport w którym zbierają pieczątki. Po zebraniu pieczątek uczestnicy odbierają nagrody z kuferka prezentów od naszych przyjaciół: firmy Granna i Nasza Księgarnia. Zapraszamy do rodzinnej zabawy.

 

 

Misiowe Poranki odbywają się w każdą sobotę od godz. 12.00. Czas trwania to 1,5 godziny: polskie bajki (30 minut) i zabawy (ok. 60 minut). 


Harmonogram zajęć

 

11 XI  RODZINNA MISIOWA POTAŃCÓWKA  ZUMBA

Zapraszamy na kolejną Rodzinną Misiową Potańcówkę w klimacie ZUMBY. Wszystkie dzieci mają niespożyte pokłady energii i wszystkie uwielbiają tańczyć. Dla wszystkich Misiowych Przyjaciół przygotowaliśmy cykliczne taneczne zajęcia, które mogą być początkiem tanecznej pasji. Podczas zajęć doświadczona instruktorka poprowadzi roztańczone rodzinne zabawy w klimacie tańca ZUMBA. Czekamy na Was na Misiowych Porankach i serdecznie zapraszamy do tanecznej rodzinnej zabawy.

Zajęcia dla dzieci w wieku 3-7 lat z opiekunami   

 

18 XI  MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA  GIGANTYCZNE BAŃKI MYDLANE

Po raz 14. będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień naszych najukochańszych Pluszaków. Zabierzcie najbliższych i swoje ukochane Misie na Misiowe Poranki. Podczas zabawy będziemy zamykać dzieci i misie w gigantycznych bańkach mydlanych. Nie zabraknie wielu rodzinnych zabaw i niespodzianek. 

Zajęcia dla dzieci w wieku 3-7 lat z opiekunami 


25 XI  MISIOWE ZAGADKI

Zapraszamy wszystkich na spotkanie z misiem i jego zagadkami dla dużych i małych. Każdy będzie się mógł zmierzyć z pomysłowymi zadaniami przygotowanymi specjalnie na potrzeby naszej rodzinnej zabawy. Tradycyjnie nie zabraknie roztańczonych zabaw i rodzinnej zabawy z Misiem. 

Zajęcia dla dzieci 3-7 lat z opiekunami  


2 XII – WIZYTA MIKOŁAJA

W ten wyjątkowy poranek Mikołaj wyruszył w podróż, by rozdać dzieciom upominki. Ogromnie dużo miał pracy, dlatego do pomocy wezwał na Misiowe Poranki wszystkich pomocników. Zabraszamy na pokaz bajek, mikołajkowe zabawy i wizytę Mikołaja, który dla każdego dziecka przygotował mikołajkowy upominek. Nie zabraknie też zdjęcia z Mikołajem.

Zajęcia dla dzieci 3-7 lat z opiekunami  

9 XII  ŚWIĄTECZNA WYLICZANKA

Święta tuż, tuż, czas przygotować ozdoby choinkowe. Najpiękniejsze to te, które wspólnie wykonamy w rodzinnym gronie. Podczas Misiowych Poranków co roku wykonujemy ozdoby, które dzieci z dumą wieszają na domowej choince.

Zajęcia dla dzieci 3-7 lat z opiekunami 

 

Bilety

Cena biletów na zajęcia  15 zł; Wizyta Mikołaja (2 XII), cena – 25zł

Kup bilet online lub w kasie kina Iluzjon na 30 minut przed zajęciami

Więcej informacji na: www.misioweporanki.pl

 

Rezerwacje

Kasa kina: (22) 848 33 33; iluzjon.rezerwacje@fn.org.pl

Galeria