Misiowe Poranki w Małym Iluzjonie

18.09.2017

Misiowe Poranki – to niepowtarzalna okazja do ciekawego, twórczego i rodzinnego spędzenia sobotnich przedpołudni w kinie Iluzjon. Na początek krótki pokaz znanych i cenionych polskich bajek dla dzieci, takich jak „Reksio”, „Bolek i Lolek” i innych. Po bajkach Misiowi Przyjaciele zapraszają do aktywnej rodzinnej zabawy z Misiem. Różnorodność zajęć i dodatkowe atrakcje pozwalają spędzić weekendowe przedpołudnia w miłej rodzinnej atmosferze. Dodatkowo na zajęciach dzieci dostają Misiowy Paszport w którym zbierają pieczątki. Po zebraniu pieczątek uczestnicy odbierają nagrody z kuferka prezentów od naszych przyjaciół: firmy Granna i Nasza Księgarnia. Zapraszamy do rodzinnej zabawy.

 

 

Misiowe Poranki odbywają się w każdą sobotę od godz. 12.00. Czas trwania to 1,5 godziny: polskie bajki (30 minut) i zabawy (ok. 60 minut). 

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 3-7 lat.
Harmonogram zajęć 

3 II - AKADEMIA MAŁYCH ARTYSTÓW - MISIOWE POŚPIEWANKI

Zapraszamy na Misiowe Poranki podczas których nie zabraknie występów na scenie dla naszych najbliższych. Każdy Misiowy Przyjaciel to mały artysta. Regularnie ćwiczymy piosenki i występy na scenie. Owoce naszej pracy prezentujemy podczas występów na Misiowych Porankach po których dostajemy gromkie brawa od publiczności. Od lat wiemy, że są to najważniejsze owacje w życiu. 

 

10 II - MAGIA KINA - POKAZ SZTUK MAGICZNYCH

W kinie zabawa! Magii to czas, niech czary-mary królują wśród Nas!”. W tym dniu zaprosiliśmy specjalnego gościa - Magika Konrada, który zabierze wszystkich Misiowych Przyjaciół w świat magii i czarów. Jeżeli chcielibyście poczarować to nadarza się ku temu idealna okazja ponieważ wielu z nas będzie miało okazję pomóc iluzjoniście, nauczyć się czarów, przytrzymać różdżkę, a nawet wypowiedzieć zaklęcie! Wszystko to w przezabawnej atmosferze, kreowanej po to, by bawić się na całego z rodzicami i najbliższymi! Do zobaczenia!

 

17 II - MISIOWE PORANKI - BOHATEROWIE POLSKIEJ ANIMACJI - MIŚ USZATEK

Tym razem Miś zabierze nas w odwiedziny do swoich przyjaciół z polskich bajek. Poznamy Koziołka Uszatka i Bolka i Matołka... Ojej, wszystko nam się poplątało. Jak wiecie Miś ma bardzo mały rozumek i potrzebuje Waszej pomocy w naprawieniu krainy bajek. Czekamy na Was na Misiowych Porankach.

 

24 II - MISIOWE PORANKI - MISIOWA AKADEMIA TAŃCA

Zapraszamy na kolejną rodzinną Misiową Potańcówkę.

Z doświadczenia wiemy, że wszystkie dzieci mają niespożyte pokłady energii i wszystkie uwielbiają tańczyć. Dla wszystkich Misiowych Przyjaciół przygotowaliśmy cykliczne taneczne zajęcia, które mogą być początkiem tanecznej pasji. Podczas zajęć doświadczona instruktorka tańca poprowadzi rodzinne zabawy w klimacie tańca ZUMBA. Czekamy na Was na Misiowych Porankach i serdecznie zapraszamy do tanecznej rodzinnej zabawy!

 

3 III - MISIOWE PORANKI - BAJKOWA WYPRAWA RAKIETĄ KOSMICZNĄ

Ogłaszamy przygotowania do startu rakiety kosmicznej. 3,2,1 start! Przed nami niezapomniana wyprawa wśród gwiezdnych konstelacji, stan nieważkości, burza meteorów i niezapomniane przygody. Zapraszamy do wspólnej kosmicznej rodzinnej zabawy.

 

10 III - MISIOWE PORANKI - AKADEMIA CYRKOWCÓW

Cóż to za wspaniały dzień. To właśnie dzisiaj naszego Misia odwiedzi zaprzyjaźniona grupa fantastycznych cyrkowców. Podczas zajęć nie zabraknie pokazu sztuki cyrkowej i warsztatów, opartych o elementy pedagogiki cyrku, w której każdy może spróbować swoich sił. Podczas zajęć postaramy się pobudzić kreatywność, wyobraźnię, a jednocześnie zachęcić do aktywności fizycznej i pokonywania własnych barier.

(ilość miejsc ograniczona)

Cena za bilet - 20 zł od każdej osoby 

 

17 III - MISIOWE PORANKI - BARWNE MOTYLE ZABAWY KOLORAMI

Wiosna już tuż, tuż. Przyroda budzi się do życia, z tej okazji zapraszamy na wiosenne warsztaty plastyczne podczas których pobawimy się kolorami. Piękne barwne motyle będą inspiracją do wspólnych twórczych rodzinnych zabaw.

 

24 III - MISIOWE PORANKI - WARSZTATY TWORZENIA WIELKANOCNYCH PALEMEK

Pisanki, kraszanki, drapanki jajka malowane, nie ma Wielkanocy bez barwnych pisanek. 

W ten wyjątkowy czas przypomnimy sobie polskie tradycje wielkanocne.  Nie zabraknie świątecznych zabaw i palemek, ale będą to dzieła wyjątkowe. Przyroda budzi się do życia, nabiera barw i kolorów dlatego nasze palemki ozdobią tradycyjne samodzielnie wykonane krepinowe kwiaty.

 

7 IV - MISIOWE POCZYTANKI - JAK ZOSTAĆ PISARZEM BAJEK

Już z okładki do mnie zerka, ma ulubiona królewna. 

Rycerz, smoki, dinozaury, elfy. Czary to nie żarty!

Każdy książki czytać lubi więc  z historii i z obrazków można zrobić swoją własną.

By świat bajek, opowieści w twojej książce też się zmieścił.

Zapraszamy do Misiowej Biblioteki. Podczas zajęć popracujemy z wyobraźnią. Odszukamy białego kruka i stworzymy niezwykłą książeczkę, której fabułę wymyślą same dzieci. 

 

14 IV - AKADEMIA MAŁYCH ARTYSTÓW - MISIOWE POŚPIEWANKI

Zapraszamy na kolejne z cyklu Misiowe Poranki podczas których nie zabraknie występów na scenie dla naszych najbliższych. Każdy Misiowy Przyjaciel to mały artysta. Regularnie ćwiczymy piosenki i występy na scenie. Owoce naszej pracy prezentujemy podczas występów na Misiowych Porankach po których dostajemy gromkie brawa od publiczności. Od lat wiemy, że są to najważniejsze owacje w życiu. 

 

21 IV - Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Podczas Misiowych Poranków dowiemy się jak powinniśmy chronić nasze wspólne środowisko, co pomaga a co szkodzi naszej planecie.

 

28 IV - MISIOWE PORANKI - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA

Zapraszamy na finał rocznej pracy z instruktorką tańca podczas rodzinnej Misiowej Potańcówki. Jeżeli nie byliście wcześniej na tanecznych porankach nic nie szkodzi, w każdej chwili możecie zacząć przygodę z tańcem. Z doświadczenia wiemy, że wszystkie dzieci mają niespożyte pokłady energii i wszystkie uwielbiają tańczyć. Dla wszystkich Misiowych Przyjaciół przygotowaliśmy cykliczne taneczne zajęcia, które mogą być początkiem tanecznej pasji. Podczas zajęć doświadczona instruktorka tańca poprowadzi rodzinne zabawy w klimacie tańca ZUMBA. Wrócimy też pamięcią do wyćwiczonych poprzednich układów tanecznych. 

 

12 V - MISIOWE PORANKI - DZIEŃ STRAŻAKA

Tym razem na Misiowych Porankach poznamy zawód Strażaka. Pobawimy się w zadania specjalne, które pomogą nam przybliżyć zawód strażaka. Nasz wyjątkowy gość nie tylko opowie o swoim zawodzie, ale i niesamowitych pasjach: zdobywaniu zimą szczytów górskich, pływaniu w lodowatym morzu. Wspólnie pobawimy się w strażaków, porozmawiamy jak unikać zagrożeń, a podczas zajęć plastycznych na wszelki wypadek stworzymy edukacyjnego strażaka, który pomoże nam utrwalić numer na straż pożarną.

 

19 V - MISIOWE PORANKI - MIŚ W HOLLYWOOD

Misiowi Przyjaciele kochają bajki. Tym razem podczas poranków wykonamy kilka filmowych zadań godnych gwiazd Hollywood. Pobawimy się w aktorów niemego kina. Wykonamy zadania aktorskie i odciśniemy dłoń w alei Misiowych Gwiazd. Nie zabraknie paparazzi i owacji wielbicieli.  

 

Bilety

Cena biletów na zajęcia  15 zł; 

Spotkanie 10 III – AKADEMIA CYRKOWCÓW – 20 zł

Kup bilet online lub w kasie kina Iluzjon na 30 minut przed zajęciami

Więcej informacji na: www.misioweporanki.pl

 

Rezerwacje

Kasa kina: (22) 848 33 33; iluzjon.rezerwacje@fn.org.pl

Galeria