Potańcówka i prezentacja Mapy Rzemieślników na Mokotowie!

21.06.2017

24 czerwca 2017 roku zapraszamy do kina Iluzjon na prezentację mokotowskiej edycji Warszawskiej Mapy Rzemieślników. W programie występ Teatru Improwizowanego Pijana Panda oraz potańcówka na dziedzińcu kina Iluzjon. Organizatorem wydarzenia jest Miasto Jest Nasze.

 


Mokotowscy rzemieślnicy

Kaletnicy, ludwisarze, modystki, folusznicy... Rzemieślnicy od zawsze nadawali dzielnicy Mokotów wyjątkowy charakter. Niestety dziś coraz częściej wyrzucamy zamiast naprawiać, a często po prostu nie wiemy, gdzie w naszej dzielnicy moglibyśmy znaleźć mogącego pomóc nam specjalistę. Dlatego powstała Mapa Rzemieślników na Mokotowie. Pozwoli mieszkańcom odkryć tę grupę na nowo, a utrzymującym tradycje zawodów rzemieślnikom zaprezentować się szerszej publiczności.

Przyjdźcie, aby otrzymać mapę w wersji papierowej, usłyszeć o jej tworzeniu i realiach pracy rzemieślników w XXI wieku. Może poznacie nową ulubioną krawcową?

Po prezentacji zapraszamy na dziedziniec kina Iluzjon do wspólnej zabawy! Na potańcówce wystąpią: Teatr Improwizowany Pijana Panda i DJ Filip Jaremko. Zapraszamy z rodziną, sąsiadami i znajomymi!

Program

15.00 – 16.00 Prezentacja mapy, rozmowa z rzemieślnikami

16.00 – 17.00 Występ Pijanej Pandy

17.00 – 20.00 Potańcówka, gra DJ Filip Jaremko

Kiedy i gdzie

24 czerwca (sobota) 2017 roku, start o godzinie 15.00

Kino Iluzjon 

ul. Narbutta 50a 

 

Więcej informacji o wydarzeniu

 

 

Galeria