PAPIER, FILM, KAMIEŃ
Wakacje to czas inspirującego lenistwa, dalekich i bliskich wypraw, gier i zabaw leśnych, plażowych, podwórkowych. To czas kiedy wyobraźnia podpowiada, a rozum często śpi... Papier, nożyce, kamień – gra, którą znają chyba wszyscy – to istota „wakacji” ujęta w trzech prostych ruchach dłoni. To podejmowanie decyzji spontanicznie, bez długiego przedwakacyjnego debatowania. Inna nazwa dla tej gry to „marynarzyk”. A przecież „marynarzyk” to podróż, morza i oceany, wielka przygoda... Nad morze? A może jednak w góry? Kajakiem, a może wpław? Do teatru, a może do kina? Papier, nożyce, kamień.
Kino Iluzjon podczas wakacji zaprasza dzieci do wzięcia udziału w seansach organizowanych w ramach projektu „Papier, film, kamień”.
Zachęcamy do szukania na mieście (i w samym kinie) ulotek z wakacyjną ofertą Iluzjonu skierowaną do najmłodszych widzów. Ulotka poza tym, że informuje o seansach, jest także świetną bazą do złożenia popularnej gry „Piekło-niebo”. Instrukcję jej złożenia można znaleźć tutaj .
Polecamy również wszystkim widzom papierowy zestaw kinomana (do pobrania i „powyginania” w GALERII na dole strony):
Wachlarz oraz Japoński wachlarz – w dwóch wersjach – na upały, do zastosowania w drodze do kina oraz jako element wspierający klimatyzację
Kubeczek – na łakocie, czereśnie, pamiątki zebrane w drodze do Iluzjonu
Czapeczka – przeciwsłoneczna, w sam raz na pokonanie trasy z domu do kina
Zakładka do książki – na czas seansu wyłączamy komórki oraz zamykamy książki
CENA BILETÓW - 8ZŁ
UNIWERSYTET POTWORNY – 10ZŁ
PROGRAM PROJEKCJI:
WYSTAWA
Od 23 lipca zapraszamy również na plenerową wystawę „65 lat polskiej animacji dla dzieci”, na której będzie można zobaczyć krótką historię polskiego filmu animowanego, sylwetki mistrzów, znane i lubiane postacie z bajek, seriali animowanych. Wystawa potrwa do 11 sierpnia. Będzie można ją oglądać na skwerku przylegającym do kina Iluzjon.