Nowe zasady bezpieczeństwa od 17 października

17.10.2020

Drodzy Widzowie, 

zgodnie z decyzją rządu dotyczącą objęcia Warszawy strefą czerwoną, a także w trosce o Państwa zdrowie, jesteśmy zmuszeni wprowadzić dodatkowe zasady bezpieczeństwa, które będą obowiązywać od 17 października 2020 roku do odwołania.


  • Miejsca w sali kinowej zostały udostępnione wg nowego planu, który przewiduje zapełnienie nie więcej niż 25% liczby miejsc na widowni.

  • W październiku umieszczone na biletach numery miejsc nie będą obowiązywały, prosimy o naprzemienne zajmowanie wyznaczonych przez Obsługę kina miejsc na widowni, z zachowaniem minimum 1,5-metrowej odległości między nimi (przynajmniej trzy fotele).

  • Uprzejmie prosimy o wypełnienie i przekazanie Obsłudze kina przed rozpoczęciem pokazu filmowego obowiązkowego oświadczenia dot. stanu zdrowia. Pobierz PDF >>>
    Formularz dostępny jest także w Kasie kina Iluzjon.

  • Niezmiennie przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa na terenie całego kina, dezynfekcji rąk oraz zachowania odpowiedniego dystansu od pozostałych widzów.


Prosimy także o zapoznanie się z pozostałymi zasadami dot. bezpieczeństwa:
http://www.iluzjon.fn.org.pl/aktualnosci/info/1109/zasady-bezpieczenstwa.html
a także Regulaminem udziału w seansach i wydarzeniach w Kinie Iluzjon w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce, dostępnymi na naszej stronie internetowej: 
http://www.iluzjon.fn.org.pl/static/9/1142/regulamin-kina-iluzjon.html

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z Kasą kina: 22 848 33 33, kasa.iluzjon@fina.gov.pl.
Godziny otwarcia Kasy dostępne są na stronie:
http://www.iluzjon.fn.org.pl/static/9/50/kontakt.html 


Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę.
#bądźmyrazembezpieczni

Zespół kina Iluzjon

Galeria