Cafe Iluzja

 

Cafe Iluzja, urządzona w stylistyce lat 50. i utrzymana w klimacie filmowym, mieści się w odremontowanym budynku kina Iluzjon. To doskonałe miejsce na chwilę relaksu przed seansem, spotkanie ze znajomymi, rodziną czy lekturę książki lub prasy w wygodnym fotelu...

Iluzja oferuje doskonałej jakości świeżą kawę – 100% arabica, pozyskiwaną bezpośrednio od plantatorów i wypalaną w palarni w Warszawie. Kawa jest parzona w najwyższej klasy ekspresie ciśnieniowym La Marzocco, co pozwala wydobyć jej szlachetny i niepowtarzalny smak.

W kawiarni można także delektować się pysznymi herbatami oraz sokami z owoców z upraw ekologicznych. Na miejscu przygotowywane są koktajle owocowe i warzywne, lemoniady i świeżo wyciskane soki. W sezonie zimowym polecane są zwłaszcza: herbata zimowa, grzane wino i piwo.

Codziennie można zjeść tutaj świeże kanapki, tarty, sałatki, zupy oraz domowe ciasta i ciasteczka.

W ofercie jest także duży wybór alkoholi, w tym świeże, niepasteryzowane piwa oraz ekologiczne wina. 

Kawiarnia posiada 30 miejsc siedzących. Latem zapraszamy na duży ogródek z leżakami, fotelami, stolikami, parasolami oraz specjalnym miejscem dla dzieci.

 


Cafe Iluzja
ul. Narbutta 50a, 02-541 Warszawa (na terenie kina Iluzjon)
tel. : 698 423 738
www.cafeiluzja.pl
Godziny otwarcia: 9:00 – 22:00

 

Oferta cateringowa przygotowywana jest na życzenie klientów - zarówno małe, jak i bardzo duże wystawne przyjęcia. Do tej pory Cafe Iuzja przygotowała wiele konferencji prasowych, premier filmowych, spotkań okolicznościowych oraz towarzyskich.

Kontakt w sprawie organizacji imprez / cateringu:

Barbara Izowska – Jędrych: tel.: 600 099 849, e-mail: barbara.izowska@cafeiluzja.pl

Leszek Jędrych: tel.: 605 238 133, e-mail: leszek.jedrych@cafeiluzja.pl