Cykle filmowe

Aktualności

Komunikat FINA

Ninateka

  • NINATEKA

    Ninateka to filmy dokumentalne i fabularne, spektakle teatralne i operowe, animacje, rejestracje koncertów i wiele więcej!

Iluzjon Café Bar

  • Iluzjon Café Bar

    Drodzy Goście, już od wtorku 24.03 wracamy do Was w pełni zdrowi i wypoczęci. Daniel i Asia szykują dla Was pyszne roślinne lunche. Będą dostępne także burgery, bajgle oraz kawa i napoje. Wszystkie zamówienia realizowane będą wyłącznie na wynos: z dostawą lub odbiorem osobistym. Zamawiajcie pod nr tel.: 664-109-461. Dostawy będą realizowane na terenie starego Mokotowa w godzinach 12.00 - 17.00. Lokal czynny w godzinach 11.00 - 17.00. Preferujemy płatności kartą. Mamy nadzieję, że będziemy pomocni w tym trudnym czasie. Iluzjon Café Bar

Filmoteka Szkolna

  • FILMOTEKA SZKOLNA

    Filmoteka Szkolna to zgodny z podstawą programową projekt edukacyjny, pozwalający nauczycielom, dzieciom i rodzicom przygotować ciekawy materiał do nauki. Bazę strony stanowi pakiet 61 lekcji tematycznych odpowiednich dla wszystkich etapów edukacji szkolnej. W skład każdej wchodzą dwa lub trzy filmy – główny i dopowiadający, łącznie ponad 120 polskich produkcji oraz materiały dydaktyczne – scenariusze lekcji, opracowania filmoznawcze i zagadnienia do dyskusji – jak również artykuły kontekstowe – recenzje i wywiady.